מכתבי תודה

הלית היקרה

אתחיל בכך שכשנפתחת דלת ביתך ואת עומדת במפתן הדלת מחייכת כתמיד ,יפייפיה אמיתית לבושה בלבן כשארומה נעימה וחמימה באויר, כל אלה גורמים להרגשה נהדרת ולרצון עז להכנס פנימה . כשנכנסים לקליניקה בביתך הכל לבן, נקי מוזיקת רקע נעימה ואז את מתחילה בטיפול המפנק המרגיע, המקצועי, עם המכשירים המתקדמים של החברות המובילות בתחום.
חשוב לי לצין כי הטיפולים אשר את מעניקה תמיד חדשניים ונותנים את אותותיהם כמעט מיד, אצלי השינוי בפניי לשמחתי מיידי, וכך גם התגובות.

עם המון אהבה ואושר

סוזי טובי


טל גולד-שמידט

הגעתי אל הלית למניקור בהמלצת חברה. נשארתי!
התנסיתי בטיפול פנים שכלל החדרת חמצן במוצרים מצויינים ובאיפור קבוע בשפתיים. בעבר לא הצליח איפור שפתיים צבעים שונים בניסיונות חוזרים ונישנים לא "תפסו". נאמר לי שהפיגמנט הגינגי שלי לא מאפשר קיבוע.
אצל הלית לא רק שהאיפור התקבע,התוצאה נפלאה! עור הפנים שלי רגיש מאד. בעבר הייתי יוצאת מקוסמטיקאיות שונות מלאה בסימנים. כאן אני יוצאת זוהרת. האווירה הנעימה שהלית משרה,,היא הפן הנוסף והאחרון שהופך את חוויית הטיפול למשתלמת. אני ממליצה בלב שלם!

טל גולד-שמידט


שרית לאופר בורד

אני מכירה את הלית למעלה מ20 שנה.
הלית איפרה אותי לחתונה שלי, איפור שזכה להמון מחמאות.
למרות מעברי דירה שלי או של הלית, לעולם לא אחליף טיפול שלה במישהי קרובה יותר.
הטיפול של הלית מאוג סבלני, אכפתי ומיוחד.
לאחרונה סבלתי מדלקת בציפורן בבוהן, עברתי טיפולים אצל רופאי עור, משחות וכלום לא עזר.
הלית, בסבלנות אין קץ, טיפלה בבעיה ומאז אני לא סובלת יותר.
אין מילים מספיקות שיביעו את תודתי לה על הטיפול המסור והרגיש שלה.

שרית לאופר בורד


אסתר

אז, קודם כל תודה לבוסית שלי, שלא הי'ה לה זמן לממש את שובר הטיפולים של "גינו", אצל הלית, ולכן העבירה לי אותו בתוספת אזהרה חד משמעית לקבוע מיד תור לטיפול , ולהנות. זה הי'ה לפני כשנה, ומאז זו הנאה צרופה.
כבר, כשנפתחה הדלת בפני בביקור הראשון,הוקסמתי, מהאשה היפהפי'ה המטופחת והנעימה, שקבלה את פני בחום, ובחיוך לבבי, מהבית היפה והמזמין,מהאירוח, ובהמשך במכון המושקע ומשרה אוירה נפלאה ונינוחה, כשטעמה המשובח ומיוחד ניכר בכל פינה.
היום יום נשאר בחוץ, והדרך מתחילה בשיחה נעימה ותחקיר מעמיק אודותיך ואורח החי'ים שלך. ואז, הלית ממליצה על כוון של טיפול, עם הסבר מפורט של כל פעולה ותכשיר, ובהחלטה שמתקבלת ביחד, על מנת להפיק את המיטב ולהשיג את היעד. הכל נעשה בנדיבות רבה , שיתוף ואמון מלא ללא סי'יג, כבר מהפעם הראשונה.
התכשירים המיועדים לטיפול בבית מעולים, העור מקבל את מה שהוא צריך , בלי " לדחוף", דברים מיותרים. בגלל סיבות אישיות, נוצרה הפסקה של מספר חדשים, והעור שלי, ללא ספק התגעגע אלי'ה. לאחרונה עברתי סדרת טיפולי חמצן. טיפול מושקע מאד, נעים ומפנק. והתוצאות….
כאשה נאה מטופחת ובעלת נסיון, אני יכולה להעיד, שמעולם לא לא הגעתי למשהו שישווה לזה, ואני משקיעה. העור צח, רווי בלחות, חי ובריא, צעיר ויפהפה, מעורר התפעלות ושאלות כמו: מה עשית לפנים שלך ?
הלית ואני קוצרות מחמאות לרוב. אני, בזכות המראה שלי, והלית בזכות העובדה שהביאה אותי לכך, בזכות הידע, אהבת המקצוע, ההשקעה והיחס שהם בהרבה מעבר למה שמתבקש. חווי'ה אמיתית לגוף ולנפש.
ממליצה בחום לכל אשה שאוהבת את עצמה. הלית, את נהדרת. אני מצאתי את המקום שלי.

באהבה ותודה, אסתר

הלית היקרה מזה כ-9 שנים שאת מתנדבת ומשקיעה מזמנך לימי כיף של עזר מציון כך שרצון טוב  הופך למעשים כשכוונות טובות הופכות לחיוכים כשמילים הופכות לתקוה כל שנותר לנו הוא לומר תודה.
תודה על ההשקעה שלך שהניבה חיוך התרומה שלך הוסיפה שמחה הנתינה שלך הגדילה כוח.
תודה רבה על החום, האהבה, העידוד, הנכונות, הרגישות והתמיכה שהענקת לאמאות חחולות סרטן.

עידית סבר עזר מציון

המלצה עדנה פריידנברג

במשך כל  השנים המרובות שאני בקשר עם הלית  לא הפסקתי   להתפעל ממקצועיתה וממסירותה.  כל תור מלווה בקודם כל צפייה חסרת סבלנות כי ידועה לי התחושה הנפלאה בצאתי ממכונה מחודשת נשית ומקרינה. כל טיפול מלווה בחום ובאינטימיות שמשרה אווירה  של חברות וקירבה. יעוץ מפיה חשובה לי. ועל אף שאני מבוגרת ממנה בהרבה אני מתרגשת תמידית מנסיונה הרב ומדאגתה הכנה  .  אם דחוף לי ואם אין לי פנאי הנוח לה היא תהפוך עולם בשביל לא לאכזב. בקשר שמטיבו כל כך קרוב כמו טיפול קוסמטי על כל רבדיו אתה לא יכול לבקש יותר.